| Mjesto porijekla: | Kina |
| Naziv brenda: | R&F AUDIO |
| Broj modela: | NX 32-A |
| Certifikacija: | CE |
| Najmanja količina narudžbe: | 2 |
| Cijena: | $350 |
| Detalji o pakiranju: | Karta/Korišćenje |
| Vrijeme dostave: | 7 dana |
| Uslovi plaćanja: | U slučaju da je korisnik u pitanju, korisnik mora imati pristup svim informacijama koje je potreban za obavljanje upotrebe. |
| Frekventni odziv: | 50 Hz ÷ 20000 Hz |
| Maksimalna SPL @ 1m: | 131 dB |
| - Šta je? | 1 x 1,75"; 1 x 12" |
| SNAGA: | 1400 W vrhunac, 700 W RMS |
| U slučaju da je to moguće, mora se upotrebljavati: | s druge vrste |
| Boja: | Crno |
| Veličina: | 600*365*378 mm |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |