| Místo původu: | Čína |
| Název značky: | R&F AUDIO |
| Typ modelu: | NX 32-A |
| Certifikace: | CE |
| Minimální objednávková velikost: | 2 |
| Cena: | $350 |
| Podrobnosti o obalu: | KARTON/LETADLOVÝ KUFŘÍK |
| Dodací doba: | 7 dní |
| Podmínky platby: | BANKOVNÍ TRANSFER/BANKOVNÍ ÚČET/ALIPAY/WECHATPAY |
| Frekvenční charakteristika: | 50 Hz ÷ 20 000 Hz |
| Maximální SPL ve vzdálenosti 1 m: | 131 dB |
| Basový reproduktor: | 1 × 1,75"; 1 × 12" |
| Výkon: | 1400 W špičkový, 700 W RMS |
| Materiál pouzdra/krabice: | březové dřevoplamí |
| Barva: | Černá |
| Velikost: | 600 × 365 × 378 mm |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |