| Gamtos vieta: | Kinija |
| Prekės ženklas: | R&F AUDIO |
| Modelio numeris: | NX 32-A |
| Sertifikacija: | CE |
| Minimalus užsakymo kiekis: | 2 |
| Kaina: | $350 |
| Packaging Details: | KARTONINIS / SKRYDŽIŲ DĖŽĖS |
| Pristatymo laikas: | 7 dienų |
| Mokėjimo sąlygos: | TT / BANKO SĄSKAITA / ALIPAY / WECHATPAY |
| Dažnis: | 50 Hz ÷ 20 000 Hz |
| Maks. SLG esant 1 m: | 131 dB |
| Žemųjų dažnių garsiakalbis: | 1 × 1,75 colio; 1 × 12 colio |
| Galia: | 1400 W viršūnės galia, 700 W vidutinė galia (RMS) |
| Korpuso medžiaga: | beržo plyvedą |
| Spalva: | Juoda |
| Dydis: | 600 × 365 × 378 mm |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |