| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
| Nazwa marki: | R&F AUDIO |
| Numer modelu: | NX 32-A |
| Certyfikacja: | CE |
| Minimalna ilość zamówienia: | 2 |
| Cena: | $350 |
| Szczegóły opakowania: | KARTON / CASE TRANSPORTOWY |
| Czas dostawy: | 7 dni |
| Warunki płatności: | PRZELEW BANKOWY / KONTO BANKOWE / ALIPAY / WECHAT PAY |
| Odpowiedź częstotliwościowa: | 50 Hz ÷ 20 000 Hz |
| Maksymalne SPL w odległości 1 m: | 131 dB |
| Niskotonowy głośnik: | 1 × 1,75 cala; 1 × 12 cali |
| Moc: | 1400 W szczytowa, 700 W RMS |
| Materiał obudowy/korpusu: | bukowe deski faliste |
| Kolor: | Czarny |
| Rozmiar: | 600 × 365 × 378 mm |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |