| Miesto pôvodu: | Čína |
| Názov značky: | R&F AUDIO |
| Číslo modelu: | NX 32-A |
| Certifikácia: | CE |
| Minimálne množstvo objednávky: | 2 |
| Cena: | $350 |
| Podrobnosti o balení: | KARTÓN/LETACIA KUFR |
| Čas dodania: | 7dní |
| Platobné podmienky: | TT/BANKOVÝ ÚČET/ALIPAY/WECHATPAY |
| Frekvenčná charakteristika: | 50 Hz ÷ 20 000 Hz |
| Maximálny SPL pri 1 m: | 131 dB |
| Nízkokmitočtový reproduktor: | 1 × 1,75"; 1 × 12" |
| Výkon: | 1400 W špičkový, 700 W RMS |
| Materiál krytu/reproduktorovej skrinky: | brestovej fólii |
| Farba: | Čierna |
| Veľkosť: | 600 × 365 × 378 mm |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |