| Locus originis: | China |
| Nomen marcae: | R&F AUDIO |
| Numerus exemplaris: | NX 32-A |
| Certificatio: | Ce |
| Quantitas minima ordinis: | 2 |
| Pretium: | $350 |
| Particularia impaquetandi: | CARTON/FLIGHT CASE |
| Tempus solutionis: | 7dierum |
| Conditiones solutionis: | TT/BANK ACCOUNT/ALIPAY/WECHATPAY |
| Responsio frequentiae: | 50 Hz ÷ 20000 Hz |
| Max SPL ad 1 m: | 131 dB |
| Woofert: | 1 × 1,75″; 1 × 12″ |
| Potentia: | 1400 W ad acmam, 700 W RMS |
| Arboris / Cistae Materia: | birch Plywood |
| Color: | Niger |
| Magnitudo: | 600 × 365 × 378 mm |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |