| Place of Origin: | CHINA |
| Brand Name: | R&F AUDIO |
| Model Number: | NX 32-A |
| Certification: | CE |
| Minimum Order Quantity: | 2 |
| Price: | $350 |
| Packaging Details: | CARTON/FLIGHT CASE |
| Delivery Time: | 7DAYS |
| Payment Terms: | TT/BANK ACCOUNT/ALIPAY/WECHATPAY |
| Frequency Response: | 50 Hz ÷ 20000 Hz |
| Max SPL @ 1m: | 131 dB |
| Woofer: | 1 x 1.75''; 1 x 12'' |
| Power: | 1400 W Peak, 700 W RMS |
| Cabinet/Case Material: | birch plywood |
| Color: | Black |
| Size: | 600*365*378 mm |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |