| Шығу орны: | Қытай |
| Бренд атауы: | R&F AUDIO |
| Модель нөмірі: | NX 32-A |
| Сертификаттау: | CE |
| Азімдік тапсырыс саны: | 2 |
| Баға: | $350 |
| Пакеттау мәліметтері: | КАРТОН/ҰШУ ҚОРАБЫ |
| Жеткізу уақыты: | 7 күн |
| Төлем шарттары: | ТЕЛЕГРАФТЫҚ АУЫСТЫРУ/БАНКТІК ЕСЕП/ALIPAY/WECHATPAY |
| Сіңірлік жауапы: | 50 Гц ÷ 20 000 Гц |
| Максималды SPL @ 1 м: | 131 дБ |
| Вуфер: | 1 × 1,75"; 1 × 12" |
| Қуат: | шыңдық қуаты: 1400 Вт, RMS қуаты: 700 Вт |
| Корпус материалы: | үйректағы фанера |
| Түс: | Қара |
| Өлшем: | 600×365×378 мм |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |