| မူရင်းနေရာ: | တရုတ် |
| ဘရုံဒ်နာမည်: | R&F AUDIO |
| မိုဒယ်နံပါတ်: | NX 32-A |
| သိပ္ပံစertification: | CE |
| အနည်းဆုံးရှိရမည့်အရေအတွက်: | 2 |
| စျေးနှုန်း: | $350 |
| ပို့ဆောင်ရေးအသေးစိတ်များ: | ကာတွန်း / ပျံသန်းရေး ကိုင်းသောင်း |
| ပို့ဆောင်မှုကာလ | 7days |
| ငွေပေးချေရာသီးခြား: | TT / ဘဏ်အကောင် / ALIPAY / WECHATPAY |
| အသံ၏ လေ့လာမှု: | 50 Hz ÷ 20000 Hz |
| အများဆုံး SPL @ 1m: | ၁၃၁ dB |
| ဝူဖာ: | 1 x 1.75''; 1 x 12'' |
| လျှပ်စစ်အား: | 1400 W အများဆုံး၊ 700 W RMS |
| ကော်ဘွန်/ကော်ပါး ပစ္စည်း - | birch Plywood |
| အရောင်: | ကာရိုက် |
| အရွယ်အစား: | 600*365*378 mm |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |