| Származási hely: | Kína |
| Márkanév: | R&F AUDIO |
| Modellszám: | NX 32-A |
| Tanúsítvány: | CE |
| Minimális Megrendelési Mennyiség: | 2 |
| Ár: | $350 |
| A csomagolás részletei: | KARTON / UTASÍTÓTÁR |
| Szállítási idő: | 7 nap |
| Kifizetési feltételek: | TT / BANKSZÁMLA / ALIPAY / WECHATPAY |
| Frekvencia válasz: | 50 Hz – 20 000 Hz |
| Maximális SPL 1 m távolságból: | 131 dB |
| Mélyhangszóró: | 1 db 1,75 hüvelykes; 1 db 12 hüvelykes |
| Teljesítmény: | 1400 W csúcs, 700 W névleges (RMS) |
| Ház/keret anyaga: | tölgyfa-plywood |
| Szín: | Fekete |
| Méret: | 600×365×378 mm |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |