| Kraj izvora: | Kitajska |
| Ime blagovne znamke: | R&F AUDIO |
| Številka modela: | NX 32-A |
| Certifikacija: | CE |
| Minimalna količina naročila: | 2 |
| Cena: | $350 |
| Podrobnosti o embalazi: | KARTON/LETALNA SESTAVA |
| Čas dostave: | 7 dni |
| Plačilni pogoji: | TT/BANČNI RAČUN/ALIPAY/WECHATPAY |
| Frekvenčna odzivnost: | 50 Hz ÷ 20 000 Hz |
| Najvišji SPL pri 1 m: | 131 dB |
| Basovni zvočnik: | 1 × 1,75"; 1 × 12" |
| Moč: | 1400 W vrhunskih, 700 W RMS |
| Material ohišja: | brezovskega pleksusa |
| Barva: | Črna |
| Velikost: | 600 × 365 × 378 mm |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |