| Locul de origine: | China |
| Nume marcă: | R&F AUDIO |
| Număr model: | NX 32-A |
| Certificare: | CE |
| Cantitatea minimă de comandă: | 2 |
| Preț: | $350 |
| Detalii de ambalare: | CARTON/CAZĂ DE TRANSPORT |
| Termen de livrare: | 7 zile |
| Termeni de plată: | TT/CONT BANCAR/ALIPAY/WECHATPAY |
| Răspunsul la frecvență: | 50 Hz ÷ 20 000 Hz |
| SPL maxim la 1 m: | 131 dB |
| Woofer: | 1 x 1,75"; 1 x 12" |
| Putere: | 1400 W în vârf, 700 W RMS |
| Material carcasă/cutie: | fartă de Berc |
| Culoare: | Negru |
| Dimensiune: | 600 × 365 × 378 mm |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |