| Vendi i origjinës: | Kina |
| Emri i markës: | R&F AUDIO |
| Numri i Modelit: | NX 32-A |
| Certifikimi: | CE |
| Sasia minimale e porosisë: | 2 |
| Çmimi: | $350 |
| Detajet e paketimit: | KARTONI / KUTIA E FLUTURIMIT |
| Koha e dorëzimit: | 7 ditë |
| Kushtet e pagesës: | TT / LLOGARIA BANKARE / ALIPAY / WECHATPAY |
| Përgjigja e frekuencave: | 50 Hz ÷ 20 000 Hz |
| SPL maks. @ 1 m: | 131 dB |
| Woofer: | 1 x 1,75"; 1 x 12" |
| Força: | 1400 W kulmi, 700 W RMS |
| Materiali i kabinës/kutisë: | fiber Shkembi |
| Ngjyrë: | Zi |
| Madhësia: | 600 × 365 × 378 mm |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |