| Menşei Yeri: | Çin |
| Marka Adı: | R&F AUDIO |
| Model Numarası: | NX 32-A |
| Belgelendirme: | CE |
| Asgari Sipariş Miktarı: | 2 |
| Fiyat: | $350 |
| Paketleme Detayları: | KARTON/TAŞIMA KASASI |
| Teslim Süresi: | 7 gün |
| Ödeme Şartları: | TELEGRAPİK TRANSFER (TT)/BANK HESABI/ALIPAY/WECHATPAY |
| Frekans tepkisi: | 50 Hz ÷ 20000 Hz |
| 1 m'de maksimum SPL: | 131 dB |
| Bas hoparlör: | 1 adet 1,75"; 1 adet 12" |
| Güç: | 1400 W Tepe, 700 W RMS |
| Kabinet/Kasa Malzemesi: | fındık Kabağı |
| Renk: | Siyah |
| Boyut: | 600×365×378 mm |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |