| Τόπος Προέλευσης: | Κίνα |
| Επωνυμία: | R&F AUDIO |
| Αριθμός Μοντέλου: | NX 32-A |
| Πιστοποίηση: | CE |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 2 |
| Τιμή: | $350 |
| Λεπτομέρειες Πακέτων: | ΚΟΥΤΙ / ΦΟΡΗΤΗ ΘΗΚΗ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ |
| Χρόνος παράδοσης: | 7 ημέρες |
| Όροι Πληρωμής: | ΤΡΑΠΕΖΙΚΗ ΜΕΤΑΦΟΡΑ / ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣ / ALIPAY / WECHATPAY |
| Απάντηση συχνότητας: | 50 Hz ÷ 20000 Hz |
| Μέγιστο SPL σε απόσταση 1 m: | 131 dB |
| Βραχύτονος: | 1 × 1,75"; 1 × 12" |
| Ικανότητα: | 1400 W κορυφής, 700 W RMS |
| Υλικό καβινέτου/θήκης: | φλιζ βίτεξ |
| Χρώμα: | ΜΑΥΡΟ |
| Μέγεθος: | 600×365×378 mm |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |