| Място на произход: | КИТАЙ |
| Търговска марка: | R&F AUDIO |
| Моделен номер: | NX 32-A |
| Сертификация: | CE |
| Минимално количество за поръчка: | 2 |
| Цена: | $350 |
| Подробности за опаковката: | КАРТОН/ЛЕТЯЩ КАСЕТ |
| Срок за доставка: | 7 дни |
| Условия за плащане: | БАНКОВ ПРЕВОД/БАНКОВА СМЕТКА/ALIPAY/WECHATPAY |
| Отговор на честотата: | 50 Hz ÷ 20000 Hz |
| Максимално SPL при 1 m: | 131 dB |
| Нискочестотен говорител: | 1 × 1,75"; 1 × 12" |
| Мощност: | 1400 W връхна мощност, 700 W RMS |
| Материал на кабинета/корпуса: | бирзов шпон |
| Цвят: | Черен |
| Размер: | 600 × 365 × 378 mm |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |