Descriere:
SUB 8004-AS este unul dintre cei mai puternici subwooferi de 18” din categoria de sunet profesional. Dotat cu un woofer de 18”, puternic și hiperventilat, cu bobine de voce interioare/exterioare de 4”, acest cabinet este conceput pentru a oferi o cantitate semnificativă de frecvențe joase. Alimentat de un modul digital de amplificare de 1250 W, SUB 8004-AS poate funcționa în cele mai exigente situații. Placa de intrare include controlul volumului, comutatorul „deep/punch”, comutatorul de filtru trece-sus, comutatorul de fază, configurația cardioid și întârzierea temporală.
| Locul de origine: | China |
| Nume marcă: | R&F AUDIO |
| Număr model: | 8004-AS |
| Certificare: | CE |
| Cantitatea minimă de comandă: | 2 |
| Preț: | $540 |
| Detalii de ambalare: | CARTON/CAZĂ DE TRANSPORT |
| Termen de livrare: | 7 zile |
| Termeni de plată: | TT/CONT BANCAR/ALIPAY/WECHATPAY |
Specificații:
| Cuvânt cheie: | SUB 8004-AS |
| Max SPL | 136 dB |
| Putere nominală | 1250 W RMS |
| Putere de vârf | 2500 W vârf |
| Difuzoare: | 1 x 18'' |
| Răspunsul la frecvență | 30 Hz – 120 Hz |
| Greutate: | 56 Kg |
| Dimensiune: | 700 × 558 × 700 mm |
| material | pLA cutie din sticlă |
Avantaj competitiv:



