| Место порекла: | Кина |
| Име бренда: | Р&Ф АУДИО |
| Број модела: | НХ 915-А |
| Сертификација: | ЦЕ |
| Минимална количина наруџбе: | 2 |
| Цена: | $360 |
| Детаљи о паковању: | Бокс/Летна кутија |
| Време испоруке: | 7 дана |
| Услови плаћања: | ТТ/БАНКОВ СКИТА/АЛИПАИ/ВЕЧАТПАИ |
| Кључна реч: | НХ 915-А сценски звучник |
| Макс Спл | 131 ДБ |
| Номинална снага | 1050Вт РМС |
| Врхнова снага | 2100Вт павски пав |
| Возачи: | 1 х 15' '2,5 "в.ц + 1 * 1", 1,75" у.ц. |
| Одговор на фреквенцију | 45хц-20хц |
| Тежина: | 24,1 кг |
| Величина: | 751*506*474 мм |
| материјал | Плејвуд од березе |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |