| Место порекла: | Кина |
| Име бренда: | Р&Ф АУДИО |
| Број модела: | НКСЛ 44-А |
| Сертификација: | ЦЕ |
| Минимална количина наруџбе: | 2 |
| Цена: | $565 |
| Детаљи о паковању: | Бокс/Летна кутија |
| Време испоруке: | 7 дана |
| Услови плаћања: | ТТ/БАНКОВ СКИТА/АЛИПАИ/ВЕЧАТПАИ |
| Кључна реч: | NXL44-A активни колони звучници |
| Макс Спл | 134 ДБ |
| Номинална снага | 700Вт РМС |
| Врхнова снага | 1400Вт врх |
| Возачи: | 1*1.4" нео,3" В.ц+ 3*10" нео,2.5" В.Ц |
| Одговор на фреквенцију | 45хц-20хц |
| Тежина: | 34,5 кг |
| Величина: | 1198*303*402 мм |
| материјал | Плејвуд од березе |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |