| Menşei Yeri: | Çin |
| Marka Adı: | R&F AUDIO |
| Model Numarası: | NXL 44-A |
| Belgelendirme: | CE |
| Asgari Sipariş Miktarı: | 2 |
| Fiyat: | $565 |
| Paketleme Detayları: | KARTON/TAŞIMA KASASI |
| Teslim Süresi: | 7 gün |
| Ödeme Şartları: | TELEGRAPİK TRANSFER (TT)/BANK HESABI/ALIPAY/WECHATPAY |
| Anahtar kelime: | NXL44-A aktif sütun hoparlörleri |
| Maks SPL | 134 dB |
| Güç değerleri | 700 W RMS |
| Pik güç | 1400 W tepe |
| Sürücüler: | 1× 1,4″ neo, 3″ sb + 3× 10″ neo, 2,5″ sb |
| Frekans Tepkisi | 45Hz-20kHz |
| Ağırlık: | 34,5 KG |
| Boyut: | 1198×303×402 mm |
| malzeme | Fındık Kabağı |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |