| Místo původu: | Čína |
| Název značky: | R&F AUDIO |
| Typ modelu: | NXL 44-A |
| Certifikace: | CE |
| Minimální objednávková velikost: | 2 |
| Cena: | $565 |
| Podrobnosti o obalu: | KARTON/LETADLOVÝ KUFŘÍK |
| Dodací doba: | 7 dní |
| Podmínky platby: | BANKOVNÍ TRANSFER/BANKOVNÍ ÚČET/ALIPAY/WECHATPAY |
| Klíčové slovo: | Aktivní sloupcové reproduktory NXL44-A |
| Max SPL | 134 dB |
| Ratingový výkon | 700 W RMS |
| Špičkový výkon | 1400 W špičkový |
| Reproduktory: | 1× 1,4″ neo, hlásná cívka 3″ + 3× 10″ neo, hlásná cívka 2,5″ |
| Frekvenční odpověď | 45 Hz–20 kHz |
| Hmotnost: | 34,5 kg |
| Velikost: | 1198×303×402 mm |
| materiál | Březové dřevoplamí |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |