| Vendi i origjinës: | Kina |
| Emri i markës: | R&F AUDIO |
| Numri i Modelit: | NXL 44-A |
| Certifikimi: | CE |
| Sasia minimale e porosisë: | 2 |
| Çmimi: | $565 |
| Detajet e paketimit: | KARTONI / KUTIA E FLUTURIMIT |
| Koha e dorëzimit: | 7 ditë |
| Kushtet e pagesës: | TT / LLOGARIA BANKARE / ALIPAY / WECHATPAY |
| Fjalë kyçe: | Shtyllat aktive NXL44-A |
| Max SPL | 134 dB |
| Nënshkrimi i fuqisë | 700 W RMS |
| Fuqi maksimale | 1400 W kulmi |
| Shpejtuesit: | 1 × 1,4″ neo, bobinë zëri 3″ + 3 × 10″ neo, bobinë zëri 2,5″ |
| Pergjigja e Frekuencave | 45Hz-20kHz |
| Peshë: | 34.5 KG |
| Madhësia: | 1198 × 303 × 402 mm |
| larg | Fiber Shkembi |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |