| Əsas Yer: | Çin |
| Marka adı: | R&F AUDIO |
| Model nömrəsi: | NXL 44-A |
| Sertifikasiya: | CE |
| Ən Kiçik Sifariş Miqdarı: | 2 |
| Qiymət: | $565 |
| Qablaşdırma Detalları: | KARTON/FLAYT QUTUSU |
| İstedak Vaxtı: | 7 gün |
| Ödəmə şərtləri: | TT/BANK HESABI/ALİPAY/VEÇATPAY |
| Açar söz: | NXL44-A aktiv sütun sistemləri |
| Maks SPL | 134 dB |
| Güç reytinqi | 700 Vt RMS |
| اوج گوجو | 1400 Vt zirvə |
| Sürücülər: | 1× 1,4″ neodimium, 3″ s.b. + 3× 10″ neodimium, 2,5″ s.b. |
| Tezlik cavabı | 45Hz-20kHz |
| Çəki: | 34.5 KG |
| Ölçü: | 1198×303×402 mm |
| material | Qızıl Qayıp |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |