| Gamtos vieta: | Kinija |
| Prekės ženklas: | R&F AUDIO |
| Modelio numeris: | NXL 44-A |
| Sertifikacija: | CE |
| Minimalus užsakymo kiekis: | 2 |
| Kaina: | $565 |
| Packaging Details: | KARTONINIS / SKRYDŽIŲ DĖŽĖS |
| Pristatymo laikas: | 7 dienų |
| Mokėjimo sąlygos: | TT / BANKO SĄSKAITA / ALIPAY / WECHATPAY |
| Pagrindinis žodis: | NXL44-A aktyvūs stulpeliniai garsiakalbiai |
| Maks SPL | 134 dB |
| Jėgos reitingas | 700 W RMS |
| Maksimali galia | 1400 W viršūnės galia |
| Garsiakalbiai: | 1 × 1,4″ neodimio, 3″ balso ritė + 3 × 10″ neodimio, 2,5″ balso ritė |
| Dažnių atsakas | 45 Hz–20 kHz |
| Svoris: | 34,5 kg |
| Dydis: | 1198*303*402 mm |
| medžiaga | Beržo plyvedą |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |