| Sljedeći članak: | Kina |
| Naziv marke: | R&F AUDIO |
| Broj modela: | NXL 44-A |
| Službeni broj: | Ce |
| Minimalna količina narudžbe: | 2 |
| Cijena: | $565 |
| Uređaj: | U slučaju da je to potrebno, potrebno je upisati sljedeće: |
| Vreme isporuke: | 7dana |
| Uvjeti plaćanja: | U slučaju da je korisnik u potpunosti siguran da je korisnik u potpunosti siguran u to da je korisnik u potpunosti siguran u to da je korisnik u potpunosti siguran u to da je korisnik u potpunosti siguran u to da je korisnik u potpunosti siguran u to da je korisnik u potpunosti siguran u to da je korisnik u potpunosti siguran |
| Ključna riječ: | NXL44-A aktivni zvučnici s stupcima |
| Maks SPL | 134 dB |
| Oznaka snage | 700 W RMS |
| Vršna snaga | vrhunac 1400 W |
| Vozači: | 1* 1.4" neo,3" v.c+ 3* 10" neo,2.5" v.c. |
| Frekvencijski odgovor | 45Hz-20kHz |
| Težina: | 34,5 KG |
| Veličina: | 1198*303*402 mm |
| materijal | Bircova školjka |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |