| Kraj izvora: | Kitajska |
| Ime blagovne znamke: | R&F AUDIO |
| Številka modela: | NXL 44-A |
| Certifikacija: | CE |
| Minimalna količina naročila: | 2 |
| Cena: | $565 |
| Podrobnosti o embalazi: | KARTON/LETALNA SESTAVA |
| Čas dostave: | 7 dni |
| Plačilni pogoji: | TT/BANČNI RAČUN/ALIPAY/WECHATPAY |
| Ključna beseda: | Aktivni stolpni zvočniki NXL44-A |
| Max SPL | 134 dB |
| Močna ocena | 700 W RMS |
| Vrhunjska moč | 1400 W vrhunske moči |
| Gonilniki: | 1 × 1,4″ neodimijev, 3″ vožna tuljava + 3 × 10″ neodimijevi, 2,5″ vožna tuljava |
| Frekvenčna odzivnost | 45 Hz–20 kHz |
| Teža: | 34,5 kg |
| Velikost: | 1198*303*402 mm |
| material | Brezovskega pleksusa |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |