| Származási hely: | Kína |
| Márkanév: | R&F AUDIO |
| Modellszám: | NXL 44-A |
| Tanúsítvány: | CE |
| Minimális Megrendelési Mennyiség: | 2 |
| Ár: | $565 |
| A csomagolás részletei: | KARTON / UTASÍTÓTÁR |
| Szállítási idő: | 7 nap |
| Kifizetési feltételek: | TT / BANKSZÁMLA / ALIPAY / WECHATPAY |
| Kulcsszó: | NXL44-A aktív oszlophangszórók |
| Max SPL | 134 dB |
| Hatékonysági besorolás | 700 W névleges (RMS) |
| Csúcs teljesítmény | 1400 W csúcs |
| Meghajtók: | 1 × 1,4″-es neodímiumos, 3″-es hangtekercs + 3 × 10″-es neodímiumos, 2,5″-es hangtekercs |
| Frekvencia válasz | 45Hz-20kHz |
| Súly: | 34,5 kg |
| Méret: | 1198 × 303 × 402 mm |
| anyag | Tölgyfa-plywood |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |