| ທີ່ມາ: | ຈີນ |
| ชื่อแบรนด์: | R&F AUDIO |
| หมายเลขรุ่น: | NXL 44-A |
| ການສັງຊົງ: | CE |
| ຈຳນວນສັ່ງຊື້ຕ່ຳສຸດ: | 2 |
| ລາຄາ: | $565 |
| ລາຍລະອຽດການເ泰国: | ກ່ອງລັງ / ເຄື່ອງຫໍ່ບິນ |
| ເວລາຈັດສົ່ງ: | 7 ມື້ |
| ສິນທີ່ຈ່າຍ: | TT / ບັນຊີທະນາຄານ / ALIPAY / WECHATPAY |
| ຄຳທີ່ສຳຄັນ: | ລະບົບສຽງແຖວ NXL44-A ທີ່ເປີດໃຊ້ງານໄດ້ |
| Max SPL | 134 dB |
| ຄ່າພະລັງງານ | 700W RMS |
| ຄວາມແຂງຂອງພີກ | 1400W ຢູ່ຈຸດສູງສຸດ |
| Driver: | 1* 1.4" neo, 3" v.c + 3* 10" neo, 2.5" V.C |
| ການຕອບສະໜອງຄວາມຖີ່ | 45Hz-20kHz |
| ນ້ຳໜັກ: | 34.5 KG |
| ຂະໜາດ: | 1198*303*402mm |
| ວັດສະດຸ | Birch Plywood |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |