| ເຄື່ອງສະແດງເວທີ 12 ນິ້ວ ST 12-SMA | |
| ພະລັງງານອັດຕາ | 400ວັດ |
| ຄວາມແຂງຂອງພີກ | 800W |
| ການຕອບສະໜອງຄວາມຖີ່ | 45Hz–20kHz (±3dB) |
| ມຸມກະຈາຍສຽງ | 60-90° |
| ລະດັບຄວາມກົດດັນສຽງສູງສຸດ | 129 dB |
| ໂຕ້ງສຽງຄວາມຖີ່ສູງ | 1×12" 2.5" V.C; 1×1", 1.4" V.C. |
| ຄຸນສົມບັດ (mm) | 318 ມມ × 594 ມມ × 400 ມມ |
| ນໍ້າໜັກ (ກິໂລ) | 17.2 ກິໂລແກຼມ |
| ເຄື່ອງສະແດງເວທີ 12 ນິ້ວ ST 12-SMA | |
| ພະລັງງານອັດຕາ | 400ວັດ |
| ຄວາມແຂງຂອງພີກ | 800W |
| ການຕອບສະໜອງຄວາມຖີ່ | 45Hz–20kHz (±3dB) |
| ມຸມກະຈາຍສຽງ | 60-90° |
| ລະດັບຄວາມກົດດັນສຽງສູງສຸດ | 129 dB |
| ໂຕ້ງສຽງຄວາມຖີ່ສູງ | 1×12" 2.5" V.C; 1×1", 1.4" V.C. |
| ຄຸນສົມບັດ (mm) | 318 ມມ × 594 ມມ × 400 ມມ |
| ນໍ້າໜັກ (ກິໂລ) | 17.2 ກິໂລແກຼມ |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |