| ST 12-SMA, 12 colių stebėjimo garsiakalbiai | |
| Nominali galia | 400W |
| Maksimali galia | 800W |
| Dažnių atsakas | 45 Hz–20 kHz (±3 dB) |
| Padengimo kampas | 60-90° |
| Maksimalus garso slėgio lygis | 129 dB |
| Aukštųjų dažnių garsiakalbis | 1 × 12″, 2,5″ balso ritės; 1 × 1″, 1,4″ balso ritės |
| Techniniai duomenys (mm) | 318 mm × 594 mm × 400 mm |
| Svoris (KG) | 17,2 kg |
| ST 12-SMA, 12 colių stebėjimo garsiakalbiai | |
| Nominali galia | 400W |
| Maksimali galia | 800W |
| Dažnių atsakas | 45 Hz–20 kHz (±3 dB) |
| Padengimo kampas | 60-90° |
| Maksimalus garso slėgio lygis | 129 dB |
| Aukštųjų dažnių garsiakalbis | 1 × 12″, 2,5″ balso ritės; 1 × 1″, 1,4″ balso ritės |
| Techniniai duomenys (mm) | 318 mm × 594 mm × 400 mm |
| Svoris (KG) | 17,2 kg |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |