| 12palcové monitorovací reproduktory ST 12-SMA | |
| Nominální výkon | 400W |
| Špičkový výkon | 800 W |
| Frekvenční odpověď | 45 Hz–20 kHz (±3 dB) |
| Úhel pokrytí | 60-90° |
| Maximální hladina akustického tlaku | 129 dB |
| Vysokofrekvenční reproduktor | 1 × 12" (2,5" hlasitostní cívka); 1 × 1" (1,4" hlasitostní cívka) |
| Specifikace (mm) | 318 mm × 594 mm × 400 mm |
| Hmotnost (kg) | 17,2 kg |
| 12palcové monitorovací reproduktory ST 12-SMA | |
| Nominální výkon | 400W |
| Špičkový výkon | 800 W |
| Frekvenční odpověď | 45 Hz–20 kHz (±3 dB) |
| Úhel pokrytí | 60-90° |
| Maximální hladina akustického tlaku | 129 dB |
| Vysokofrekvenční reproduktor | 1 × 12" (2,5" hlasitostní cívka); 1 × 1" (1,4" hlasitostní cívka) |
| Specifikace (mm) | 318 mm × 594 mm × 400 mm |
| Hmotnost (kg) | 17,2 kg |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |