| ST 12-SMA 12 düym monitor kolonkaları | |
| Nominal gücü | 400W |
| اوج گوجو | 800W |
| Tezlik cavabı | 45 Hz–20 kHz (±3 dB) |
| Örtük bucağı | 60-90° |
| Maksimum səs təzyiqi səviyyəsi | 129 dB |
| Yüksək tezlikli driver | 1×12″ 2,5″ səs kəlləsi; 1×1″, 1,4″ səs kəlləsi |
| Texniki xüsusiyyətlər (mm) | 318 mm × 594 mm × 400 mm |
| Çəki (KG) | 17,2 kq |
| ST 12-SMA 12 düym monitor kolonkaları | |
| Nominal gücü | 400W |
| اوج گوجو | 800W |
| Tezlik cavabı | 45 Hz–20 kHz (±3 dB) |
| Örtük bucağı | 60-90° |
| Maksimum səs təzyiqi səviyyəsi | 129 dB |
| Yüksək tezlikli driver | 1×12″ 2,5″ səs kəlləsi; 1×1″, 1,4″ səs kəlləsi |
| Texniki xüsusiyyətlər (mm) | 318 mm × 594 mm × 400 mm |
| Çəki (KG) | 17,2 kq |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |