| ST 12-SMA 12 လက်မ မောနီတာ စပီကာများ | |
| အမည်တပ် စွမ်းအား | 400w |
| အမြင့်ဆုံး စွမ်းအင် | 800W |
| ကြိမ်နှုန်း တုံ့ပြန်မှု | 45Hz–20kHz (±3dB) |
| အကာအကွယ် ထောင့် | 60-90° |
| အများဆုံး အသံဖိအားအဆင့် | 129 dB |
| အမြင့် ကြိမ်နှုန်း မောင်းနှင်သူ | 1×12" 2.5" V.C; 1×1", 1.4" V.C. |
| ဖော်ထုတ်ချက် (mm) | 318 mm × 594 mm × 400 mm |
| အလေးချိန် (ကီလိုဂရမ်) | 17.2 kg |
| ST 12-SMA 12 လက်မ မောနီတာ စပီကာများ | |
| အမည်တပ် စွမ်းအား | 400w |
| အမြင့်ဆုံး စွမ်းအင် | 800W |
| ကြိမ်နှုန်း တုံ့ပြန်မှု | 45Hz–20kHz (±3dB) |
| အကာအကွယ် ထောင့် | 60-90° |
| အများဆုံး အသံဖိအားအဆင့် | 129 dB |
| အမြင့် ကြိမ်နှုန်း မောင်းနှင်သူ | 1×12" 2.5" V.C; 1×1", 1.4" V.C. |
| ဖော်ထုတ်ချက် (mm) | 318 mm × 594 mm × 400 mm |
| အလေးချိန် (ကီလိုဂရမ်) | 17.2 kg |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |