| ST 12-SMA 12 дюймдық мониторлық колонналар | |
| Номиналдық күш | 400w |
| Топ қуаты | 800 Вт |
| Сызықтық жауап | 45 Гц–20 кГц (±3 дБ) |
| Қамту бұрышы | 60-90° |
| Максималды дыбыс қысымы деңгейі | 129 дБ |
| Жоғары жиілікті драйвер | 1×12″, 2,5″ дауыс катушкасы; 1×1″, 1,4″ дауыс катушкасы |
| Спецификациялар (мм) | 318 мм × 594 мм × 400 мм |
| Салмағы (кг) | 17,2 кг |
| ST 12-SMA 12 дюймдық мониторлық колонналар | |
| Номиналдық күш | 400w |
| Топ қуаты | 800 Вт |
| Сызықтық жауап | 45 Гц–20 кГц (±3 дБ) |
| Қамту бұрышы | 60-90° |
| Максималды дыбыс қысымы деңгейі | 129 дБ |
| Жоғары жиілікті драйвер | 1×12″, 2,5″ дауыс катушкасы; 1×1″, 1,4″ дауыс катушкасы |
| Спецификациялар (мм) | 318 мм × 594 мм × 400 мм |
| Салмағы (кг) | 17,2 кг |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |