| Моніторні колонки ST 12-SMA, 12 дюймів | |
| Номінальна потужність | 400W |
| Пікова потужність | 800W |
| Частотна відповідь | 45 Гц–20 кГц (±3 дБ) |
| Кут охоплення | 60-90° |
| Максимальний рівень звукового тиску | 129 дБ |
| Високочастотний драйвер | 1×12″, 2,5″ голосова котушка; 1×1″, 1,4″ голосова котушка |
| Специфікації (мм) | 318 мм × 594 мм × 400 мм |
| Вага (кг) | 17,2 кг |
| Моніторні колонки ST 12-SMA, 12 дюймів | |
| Номінальна потужність | 400W |
| Пікова потужність | 800W |
| Частотна відповідь | 45 Гц–20 кГц (±3 дБ) |
| Кут охоплення | 60-90° |
| Максимальний рівень звукового тиску | 129 дБ |
| Високочастотний драйвер | 1×12″, 2,5″ голосова котушка; 1×1″, 1,4″ голосова котушка |
| Специфікації (мм) | 318 мм × 594 мм × 400 мм |
| Вага (кг) | 17,2 кг |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |