| ST 12-SMA 12 hüvelykes monitor hangszórók | |
| Nominális teljesítmény | 400W |
| Csúcs teljesítmény | 800 W |
| Frekvencia válasz | 45 Hz–20 kHz (±3 dB) |
| Lefedési szög | 60-90° |
| Maximális hangnyomásszint | 129 dB |
| Magasfrekvenciás meghajtó | 1×12″, 2,5″-es hangszóróvezeték; 1×1″, 1,4″-es hangszóróvezeték |
| Méretezés (mm) | 318 mm × 594 mm × 400 mm |
| Súly (kg) | 17,2 kg |
| ST 12-SMA 12 hüvelykes monitor hangszórók | |
| Nominális teljesítmény | 400W |
| Csúcs teljesítmény | 800 W |
| Frekvencia válasz | 45 Hz–20 kHz (±3 dB) |
| Lefedési szög | 60-90° |
| Maximális hangnyomásszint | 129 dB |
| Magasfrekvenciás meghajtó | 1×12″, 2,5″-es hangszóróvezeték; 1×1″, 1,4″-es hangszóróvezeték |
| Méretezés (mm) | 318 mm × 594 mm × 400 mm |
| Súly (kg) | 17,2 kg |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |