| 12-palčni monitorji ST 12-SMA | |
| Oznaka moči | 400W |
| Vrhunjska moč | 800W |
| Frekvenčna odzivnost | 45 Hz–20 kHz (±3 dB) |
| Kot pokritosti | 60-90° |
| Najvišja raven zvočnega tlaka | 129 dB |
| Visokofrekvenčni gonilnik | 1 × 12" (2,5" glasovna tuljava); 1 × 1" (1,4" glasovna tuljava) |
| Tehnične specifikacije (mm) | 318 mm × 594 mm × 400 mm |
| Teža (KG) | 17,2 kg |
| 12-palčni monitorji ST 12-SMA | |
| Oznaka moči | 400W |
| Vrhunjska moč | 800W |
| Frekvenčna odzivnost | 45 Hz–20 kHz (±3 dB) |
| Kot pokritosti | 60-90° |
| Najvišja raven zvočnega tlaka | 129 dB |
| Visokofrekvenčni gonilnik | 1 × 12" (2,5" glasovna tuljava); 1 × 1" (1,4" glasovna tuljava) |
| Tehnične specifikacije (mm) | 318 mm × 594 mm × 400 mm |
| Teža (KG) | 17,2 kg |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |