| ST 12-SMA 12 dyuymli monitor loudspeakerlari | |
| Nominal quvvat | 400w |
| Maxsus quvvat | 800W |
| Chegaralangan chastota | 45 Gs–20 kGts (±3 dB) |
| Qamrov burchagi | 60-90° |
| Maksimal tovush bosimi darajasi | 129 dB |
| Yuqori chastotali tizim | 1×12″ 2,5″ V.C.; 1×1″, 1,4″ V.C. |
| Xususiyatlari (mm) | 318 mm × 594 mm × 400 mm |
| Og'irlik (KG) | 17,2 kg |
| ST 12-SMA 12 dyuymli monitor loudspeakerlari | |
| Nominal quvvat | 400w |
| Maxsus quvvat | 800W |
| Chegaralangan chastota | 45 Gs–20 kGts (±3 dB) |
| Qamrov burchagi | 60-90° |
| Maksimal tovush bosimi darajasi | 129 dB |
| Yuqori chastotali tizim | 1×12″ 2,5″ V.C.; 1×1″, 1,4″ V.C. |
| Xususiyatlari (mm) | 318 mm × 594 mm × 400 mm |
| Og'irlik (KG) | 17,2 kg |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |