| S druge opreme | |
| Nominalna snaga | 400W |
| Vršna snaga | 800 W |
| Frekvencijski odgovor | sljedeći članak: |
| Ugao pokrivanja | 60-90° |
| Najveći stupanj zvučnog tlaka | 129 dB |
| Visokofrekvencijski upravljač | 1*12"2.5" V.C. 1*1",1.4" V.C. |
| Specificacije (mm) | s druge strane, za vozila s brzinom od 300 mm do 300 mm |
| Težina (KG) | slijedeći: |
| S druge opreme | |
| Nominalna snaga | 400W |
| Vršna snaga | 800 W |
| Frekvencijski odgovor | sljedeći članak: |
| Ugao pokrivanja | 60-90° |
| Najveći stupanj zvučnog tlaka | 129 dB |
| Visokofrekvencijski upravljač | 1*12"2.5" V.C. 1*1",1.4" V.C. |
| Specificacije (mm) | s druge strane, za vozila s brzinom od 300 mm do 300 mm |
| Težina (KG) | slijedeći: |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |