| ST 12-SMA 12-palcové monitorovacie reproduktory | |
| Nominálna výkon | 400W |
| Špičkový výkon | 800W |
| Frekvenčná charakteristika | 45 Hz – 20 kHz (±3 dB) |
| Uhol pokrytia | 60-90° |
| Maximálny zvukový tlak | 129 dB |
| Vysokofrekvenčný reproduktor | 1 × 12″, hlasová cievka 2,5″; 1 × 1″, hlasová cievka 1,4″ |
| Špecifikácie (mm) | 318 mm × 594 mm × 400 mm |
| Hmotnosť (kg) | 17,2 kg |
| ST 12-SMA 12-palcové monitorovacie reproduktory | |
| Nominálna výkon | 400W |
| Špičkový výkon | 800W |
| Frekvenčná charakteristika | 45 Hz – 20 kHz (±3 dB) |
| Uhol pokrytia | 60-90° |
| Maximálny zvukový tlak | 129 dB |
| Vysokofrekvenčný reproduktor | 1 × 12″, hlasová cievka 2,5″; 1 × 1″, hlasová cievka 1,4″ |
| Špecifikácie (mm) | 318 mm × 594 mm × 400 mm |
| Hmotnosť (kg) | 17,2 kg |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |