| Kelib chiqish joyi: | Xitoy |
| Brend nomi: | R&F AUDIO |
| Model raqami: | NXL 44-A |
| Sertifikatlash: | Ce |
| Minimal buyurtma miqdori: | 2 |
| Narx: | $565 |
| Qadoqlash tafsilotlari: | QUTILAR/UCHISH QUTILARI |
| Yetkazib berish muddati: | 7 kun |
| To'lov shartlari: | TT/BANK HISOBI/ALIPAY/WECHATPAY |
| Kalit so'z: | NXL44-A faol ustun simvolli kolonkalar |
| Maksimal SPL | 134 dB |
| Quvvat reytingi | 700 Vt RMS |
| Maxsus quvvat | 1400 Vt pik |
| G'ildiraklar: | 1× 1,4″ neodim, 3″ ovoz g'ildirag'i + 3× 10″ neodim, 2,5″ ovoz g'ildirag'i |
| Chegaralangan chastota | 45 Gs–20 kHz |
| Vazn: | 34,5 kg |
| O'lcham: | 1198×303×402 mm |
| material | Olcha faner |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |