| Місце походження: | Китай |
| Назва бренду: | R&F AUDIO |
| Номер моделі: | NXL 44-A |
| Сертифікація: | СЕ |
| Мінімальна кількість замовлення: | 2 |
| Ціна: | $565 |
| Деталі упаковки: | КАРТОН/ФЛАЙТ-КАСА |
| Термін доставки: | 7днів |
| Умови оплати: | ТЕЛЕГРАФНИЙ ПЕРЕВОД/БАНКІВСЬКИЙ РАХУНОК/ALIPAY/WECHATPAY |
| Ключове слово: | Активні колонки-стовпи NXL44-A |
| Максимальний рівень звукового тиску | 134 дБ |
| Реєстрація потужності | 700 Вт (RMS) |
| Пікова потужність | 1400 Вт (пікова) |
| Драйвери: | 1 × ВЧ-драйвер 1,4″ із неодимовим магнітом, котушка 3″ + 3 × НЧ-драйвери 10″ із неодимовим магнітом, котушка 2,5″ |
| Частотна відповідь | 45Hz-20kHz |
| Вага: | 34,5 кг |
| Розмір: | 1198 × 303 × 402 мм |
| матеріал | Бірковий фанера |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |