| Місце походження: | Китай |
| Назва бренду: | R&F AUDIO |
| Номер моделі: | NX 45-A |
| Сертифікація: | СЕ |
| Мінімальна кількість замовлення: | 2 |
| Ціна: | $460 |
| Деталі упаковки: | КАРТОН/ФЛАЙТ-КАСА |
| Термін доставки: | 7днів |
| Умови оплати: | ТЕЛЕГРАФНИЙ ПЕРЕВОД/БАНКІВСЬКИЙ РАХУНОК/ALIPAY/WECHATPAY |
| Модель продукту | NX 45-A |
| Тип | багатофункціональна акустична система |
| Частотна характеристика | 45 Гц–20 кГц (±3 дБ) |
| Обробка потужності | 700 Вт (RMS), 1400 Вт (пікова) |
| Драйвер | 1×15″ НЧ + 1×1,75″ ВЧ |
| Максимальний рівень звукового тиску | 133 дБ |
| Розміри (В×Ш×Г) | 707×418×402 мм (Ш×В×Г) |
| Чиста вага | 24 кг |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |