| Místo původu: | Čína |
| Název značky: | R&F AUDIO |
| Typ modelu: | NX 45-A |
| Certifikace: | CE |
| Minimální objednávková velikost: | 2 |
| Cena: | $530 |
| Podrobnosti o obalu: | KARTON/LETADLOVÝ KUFŘÍK |
| Dodací doba: | 7 dní |
| Podmínky platby: | BANKOVNÍ TRANSFER/BANKOVNÍ ÚČET/ALIPAY/WECHATPAY |
| Produktní model | NX 45-A |
| Typ | univerzální reproduktor |
| Frekvenční rozsah | 45 Hz–20 kHz (±3 dB) |
| Řídění výkonu | 700 W RMS, 1400 W špičkový |
| Řidič | 1 × 15″ NF + 1 × 1,75″ VF |
| Maximální hladina zvuku | 133dB |
| Rozměry (V × Š × H) | 707 × 418 × 402 mm (Š × V × H) |
| Hmotnost bez obalu | 24 kg |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |