| Vendi i origjinës: | Kina |
| Emri i markës: | R&F AUDIO |
| Numri i Modelit: | NX 45-A |
| Certifikimi: | CE |
| Sasia minimale e porosisë: | 2 |
| Çmimi: | $530 |
| Detajet e paketimit: | KARTONI / KUTIA E FLUTURIMIT |
| Koha e dorëzimit: | 7 ditë |
| Kushtet e pagesës: | TT / LLOGARIA BANKARE / ALIPAY / WECHATPAY |
| Modeli i produktit | NX 45-A |
| Lloji | altoparlues shumëqëllimi |
| Përgjigje frekuencore | 45 Hz–20 kHz (±3 dB) |
| Mjetimi i Forcës | 700 W RMS, 1400 W kulmi |
| Dritëz | 1×15″ LF + 1×1.75″ HF |
| SPL Maksimum | 133 dB |
| Dimensionet (L×G×Th) | 707×418×402 mm (G×L×Th) |
| Pesha Netë | 24 kg |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |