| Место порекла: | Кина |
| Име бренда: | Р&Ф АУДИО |
| Број модела: | НХ 45-А |
| Сертификација: | ЦЕ |
| Минимална количина наруџбе: | 2 |
| Цена: | $530 |
| Детаљи о паковању: | Бокс/Летна кутија |
| Време испоруке: | 7 дана |
| Услови плаћања: | ТТ/БАНКОВ СКИТА/АЛИПАИ/ВЕЧАТПАИ |
| Модел производа | НХ 45-А |
| Тип | вишенаменски говорник |
| Одговор на фреквенцију | 45Hz-20kHz ((±3dB) |
| Управљање енергијом | 700Вт рмс 1400Вт врх |
| Возач | 1*15"ЛФ +1*1.75"ХФ |
| Максимална СПЛ | 133 дБ |
| Димензије ((H×W×D) | 707*418*402ММ (((ВХХХД) |
| Нето тежина | 24 кг |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |