| Miesto pôvodu: | Čína |
| Názov značky: | R&F AUDIO |
| Číslo modelu: | NX 45-A |
| Certifikácia: | CE |
| Minimálne množstvo objednávky: | 2 |
| Cena: | $460 |
| Podrobnosti o balení: | KARTÓN/LETACIA KUFR |
| Čas dodania: | 7dní |
| Platobné podmienky: | TT/BANKOVÝ ÚČET/ALIPAY/WECHATPAY |
| Typ produktu | NX 45-A |
| TYP | multifunkčný reproduktor |
| Frekvenčná odpoveď | 45 Hz – 20 kHz (±3 dB) |
| Spracovanie výkonu | 700 W RMS / 1400 W špičkový |
| Vodič | 1 × 15″ LF + 1 × 1,75″ HF |
| Maximálna hladina zvuku (SPL) | 133dB |
| Rozmery (V × Š × H) | 707 × 418 × 402 mm (Š × V × H) |
| Čistá hmotnosť | 24 kg |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |