| NX 12-SMA jedno 12-palcové koaxiálne monitorové reproduktorové zariadenie | |
| Nominálna výkon | 700W |
| Špičkový výkon | 1400W |
| Frekvenčná charakteristika | 50 Hz–20 kHz (±3 dB) |
| Uhol pokrytia | H60° × V60° |
| Maximálny zvukový tlak | 129 dB |
| Vysokofrekvenčný reproduktor | 1 × 12" + 1 × 1,7" neodymové |
| Špecifikácie (mm) | 324 × 550 × 417 mm |
| Čistá hmotnosť (kg) | 16,6 kg |
| NX 12-SMA jedno 12-palcové koaxiálne monitorové reproduktorové zariadenie | |
| Nominálna výkon | 700W |
| Špičkový výkon | 1400W |
| Frekvenčná charakteristika | 50 Hz–20 kHz (±3 dB) |
| Uhol pokrytia | H60° × V60° |
| Maximálny zvukový tlak | 129 dB |
| Vysokofrekvenčný reproduktor | 1 × 12" + 1 × 1,7" neodymové |
| Špecifikácie (mm) | 324 × 550 × 417 mm |
| Čistá hmotnosť (kg) | 16,6 kg |