| NX 12-SMA yagona 12 dyuymli koaksial monitor kolonkasi | |
| Nominal quvvat | 700w |
| Maxsus quvvat | 1400W |
| Chegaralangan chastota | 50 Gs–20 kGts (±3 dB) |
| Qamrov burchagi | G 60°×Y 60° |
| Maksimal tovush bosimi darajasi | 129 dB |
| Yuqori chastotali tizim | 1×12" + 1×1,7" neodim |
| Xususiyatlari (mm) | 324×550×417 mm |
| Toʻgʻri vazn (kg) | 16,6 kg |
| NX 12-SMA yagona 12 dyuymli koaksial monitor kolonkasi | |
| Nominal quvvat | 700w |
| Maxsus quvvat | 1400W |
| Chegaralangan chastota | 50 Gs–20 kGts (±3 dB) |
| Qamrov burchagi | G 60°×Y 60° |
| Maksimal tovush bosimi darajasi | 129 dB |
| Yuqori chastotali tizim | 1×12" + 1×1,7" neodim |
| Xususiyatlari (mm) | 324×550×417 mm |
| Toʻgʻri vazn (kg) | 16,6 kg |