| NX 12-SMA – jednokanałowy koaksjalny monitor sceniczny o przekątnej 12 cali | |
| Moc nominalna | 700w |
| Moc szczytowa | 1400w |
| Odpowiedź częstotliwości | 50 Hz–20 kHz (±3 dB) |
| Kąt obejmowania | H60° × V60° |
| Maksymalne ciśnienie akustyczne | 129 dB |
| Głośnik wysokotonowy | 1 × 12 cali + 1 × 1,7 cala (neo) |
| Specyfikacje (mm) | 324 × 550 × 417 mm |
| Waga netto (kg) | 16,6 kg |
| NX 12-SMA – jednokanałowy koaksjalny monitor sceniczny o przekątnej 12 cali | |
| Moc nominalna | 700w |
| Moc szczytowa | 1400w |
| Odpowiedź częstotliwości | 50 Hz–20 kHz (±3 dB) |
| Kąt obejmowania | H60° × V60° |
| Maksymalne ciśnienie akustyczne | 129 dB |
| Głośnik wysokotonowy | 1 × 12 cali + 1 × 1,7 cala (neo) |
| Specyfikacje (mm) | 324 × 550 × 417 mm |
| Waga netto (kg) | 16,6 kg |